Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Více informací
Přijmout všechny cookies Personalizovat
Přijmout zvolené cookies

Hlavní město Praha

DOOKIE bike & snow shop Seifertova 24 Praha 3 130 00 dookie@dookie.cz Hlavní město Praha
Ski Surf Sport V tůních 1357/11 Praha 120 00 info@skisurf.cz Hlavní město Praha
SKIBI Kotva nám. Republiky 656/8 Praha 1 110 00 skibi.kotva@skibi.cz Hlavní město Praha
Virus Sport s.r.o. Charkovská 399/16 Praha 10 101 00 bartonek@helmy.cz Hlavní město Praha
SKIBI OC DBK  Budějovická 1667/64 Praha 4 140 00 skibi.dbk@skibi.cz Hlavní město Praha
Sport Hangar CZ s.r.o. Křesomyslova 17 Praha 4 140 00 info@lyzelyze.cz Hlavní město Praha
Extreme Distribution s.r.o. Lamačova 910/27 Praha 5 152 00 office@extremedistribution.cz Hlavní město Praha
Montana Swiss s.r.o. Kříženeckého nám.990 Praha 5 152 00 daniel.krcmar@montanasport.cz Hlavní město Praha
Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o. Topasová 1/882 Praha 5 153 00 karel.studnicka@skiservis.cz Hlavní město Praha
Blitz  & Flitz s.r.o. Bělohorská 12/646 Praha 6 169 00 info@kola-elektrokola.cz Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Comi Vilová 1144 Hořovice 268 01 comisport@seznam.cz Středočeský kraj
Outdoor centrum Pražská 945 Kolín 2 280 02 jardastepan@centrum.cz Středočeský kraj
snowboard-mb.cz Hradišťská 46 Kosmonosy 293 06 info@snowboard-mb.cz Středočeský kraj
Aleš Palas Ježkova 1152 Kralupy nad Vltavou 278 01 sport.palas@seznam.cz Středočeský kraj
Kasík Sails Tovární 4 Králův Dvůr 267 01 info@kasik-sails.cz Středočeský kraj
Skiserviskh Hlouška 582 Kutná Hora 284 01 Kurtej.Miloslav@seznam.cz Středočeský kraj
Sport Laurýn T.G.MASARYKA 1084 Mladá Boleslav 293 01 info@sportlauryn.cz Středočeský kraj
snowboard-shop.cz Pod Branou 9 Příbram 1 261 01 info@snowboard-shop.cz Středočeský kraj
Hynexport Třebízkého 965 Slaný 274 01 info@hynexport.cz Středočeský kraj
Cyklošvec Na Potoce 225 Vlašim 258 01 vlasim@cyklosvec.cz Středočeský kraj
Saga Sport s.r.o. U Autobusového nádraží 554 Votice 259 01 cyklo-sportvotice@seznam.cz Středočeský kraj

Jihočeský kraj

KarBikeSport třída Jana Pravoslava Koubka 96 Blatná 388 01 karban@karbikesport.cz Jihočeský kraj
Kola Kvilda Kvilda 37 Kvilda 384 93 vojtech.vocelka@kolakvilda.cz Jihočeský kraj
Sport Preuss Kollárova 486 Písek 397 01 pujcovna@preuss.cz Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Dům Sportu Plzeň Tylova 3 Plzeň 301 00 e-shop@sportplzen.cz Plzeňský kraj
König - Surf s.r.o. Těšínská 14 Plzeň 312 00 konig@konig.cz Plzeňský kraj
SKIBI Plzeň nám. Gen. Píky 2703/27 Plzeň 2-Slovany 326 00 skibi.plzen@skibi.cz Plzeňský kraj
Sport Schwarzkopf náměstí Svobody 50 Sušice 342 01 obchod@sportzs.cz Plzeňský kraj
FUN B s.r.o. Vodní 468 Tachov 347 01 funb@funb.cz Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Kola Dvořák s.r.o. Karoliny Světlé 1934  Chomutov 430 01 martindvorak1964@gmail.com Ústecký kraj
Nevix Cyklosport Golovinova 1340 Kadaň 432 01 nevix@nevix.cz Ústecký kraj
Z-Sport servis Okružní 1096/14 Most 434 01 zsportservis@email.cz Ústecký kraj
Herby Servis Luční 1408/31 Rumburk 408 01 herby.biker@gmail.com Ústecký kraj
V+K Sport Vaníčkova 3 Ústí nad Labem 400 01 info@vksport.cz Ústecký kraj
Zdeněk Týmal Kruhové náměstí 359 Žatec 438 01 obchod@t-sportik.cz Ústecký kraj

Liberecký kraj

Sport Albi Albrechtice v Jizerských horách 173 Albrechtice v Jizerských horách 468 43 info@bezvalyze.cz Liberecký kraj
David Sport Harrachov Harrachov 222 Harrachov 512 46 sport@davidsport.cz Liberecký kraj
Red Eight Shop Baltská 454/18 Liberec 460 14 redeight@email.cz Liberecký kraj
Ski sport Rokytnice s.r.o. Horní 3 Rokytnice nad Jizerou 512 44 ski-sport@seznam.cz Liberecký kraj
Filsport s.r.o. Nám. Pavla Tigrida 575 Semily 513 01 filsport@seznam.cz Liberecký kraj
Bikesport Stráž Jižní 268 Stráž pod ralskem 471 27 bikesport.straz@email.cz Liberecký kraj
Ski Nedomlel Věnceslava metelky 368 Vysoké nad Jizerou 512 11 skinedomlel@seznam.cz Liberecký kraj
Sport Suchánek Masarykova 7 Železný Brod 468 22 info@sport-suchanek.cz Liberecký kraj
Levnelyze.cz     512 46 prodejce@levnelyze.cz Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Adventure Deštné s.r.o. 140 Deštné v Orlických horách 517 91 info@lanovyparkdestne.cz Královéhradecký kraj
KB sport HK spol. s r. o. Pospíšilova 281 Hradec Králové 500 03 info@kbsport.cz Královéhradecký kraj
WintersportHK Bratří Štefanů 499/79 Hradec Králové 500 03 info@wintersporthk.cz Královéhradecký kraj
K+K Ski School, s.r.o. Černohorská 323 Janské Lázně 542 25 info@ski-school.cz Královéhradecký kraj
ACTIVE sport cz s.r.o. Maďarská 656 Jaroměř 551 01 obchod@activesport.cz Královéhradecký kraj
Intersport Pec Pec pod Sněžkou 344 Pec pod Sněžkou 542 21 info@sportpec.cz Královéhradecký kraj
Vancl Sport Horská 117 Vrchlabí 543 01 prodejna@vanclsport.cz Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

XCsport Horní Heřmanice 176 Horní Heřmanice 561 33 info@xcsport.cz Pardubický kraj
Skimen 2 s.r.o. T.G.Masaryka 265 Choceň 565 01 chocen@skimen.cz Pardubický kraj
Tomáš Rajnet T.G.Masaryka 782 Choceň 565 01 rocknrollservice@email.cz Pardubický kraj
Sport centrum Doleček A. Hanuše 122 Jablonné nad Orlicí 561 64 sportdolecek@sportdolecek.cz Pardubický kraj
CYKLOFOŘT Radovan Fořt Nádražní 155 Lanškroun 563 01 obchod@cyklofort.cz Pardubický kraj
Dům Sportu Stratílek, s.r.o. Smetanovo nám. 91 Litomyšl 570 01 sport@stratilek.cz Pardubický kraj
Sport Servis Ježek Lanškrounská 207/18 Moravská Třebová 571 01 sportjezek@gmail.com Pardubický kraj
Štěpán Moravec Kpt.Nálepky 239 Pardubice 530 02 info@rekord-sport.cz Pardubický kraj
Wanted sport s.r.o. Na hrádku 136 Pardubice 530 02 info@sportovnivybaveni.cz Pardubický kraj
Yetti Sport Štrossova 122 Pardubice 530 03 info@yettisport.cz Pardubický kraj
JP Sport Lohenice 70 Přelouč 535 01 jezdinsky@jp-sport.cz Pardubický kraj
Cyklo Ezop náměstí Míru 129/62 Svitavy 2 568 02 cykloezop@unet.cz Pardubický kraj
Sport Bárt Mírové nám. 9 Ústí nad Orlicí 562 01 sportbart@seznam.cz Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Highland Sport s.r.o. Jihlavská 248 Havlíčkův Brod 580 01 hbinfo@highland-sport.cz Kraj Vysočina
Sportovní potřeby Švoma nám. Míru 6 Moravské Budějovice 676 02 s.svoma@email.cz Kraj Vysočina
Tour Sport Komenského nám. 140/4 Třebíč 674 01 info@tour-sport.cz Kraj Vysočina
Skisport Drápela s.r.o. Novosady 111 Velké Meziříčí 594 01 obchod@skisportdrapela.cz Kraj Vysočina
Highland Sport s.r.o. Palachova 2285/39 Žďár nad Sázavou 591 01 zrinfo@highland-sport.cz Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

BARNEX s.r.o. Kaštanová 70b Brno 620 00 info@barnexsport.cz Jihomoravský kraj
Lyžárna Bruslárna Křenová 19 Brno 602 00 info@lyzarna.cz Jihomoravský kraj
PalaSport Přemyslovo nám.857/22 Brno 627 00 info@palasport.cz Jihomoravský kraj
Ski a Cyklo Centrum Hlavní 140 Dolní Bojanovice 696 17 jirkakosutek@gmail.com Jihomoravský kraj
Sport-Švagrík Legionářů 17 Hodonín 695 01 ivansvagrik@centrum.cz Jihomoravský kraj
Stylesport s.r.o. Dvořáčkova 66 Tišnov 666 01 stylesport@volny.cz Jihomoravský kraj
Ski Sport Servis Miroslav Žlab Boženy Němcové 2456/1 Znomo 669 02 skizlab@seznam.cz Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Ski centrum Hranice Tř. Československé armády 546 Hranice 753 01 skicentrumhranice@email.cz Olomoucký kraj
SportMAX náměstí Svobody 877 Jeseník 790 01 sportmax02@gmail.com Olomoucký kraj
Lyžovačka.cz Třebovská 36 Mohelnice 789 85 prodejna@lyzovacka.cz Olomoucký kraj
Exilshop Švýcarské nábřeží 802/6 Olomouc 779 00 info@exilshop.cz Olomoucký kraj
Sportservis Petr Orság Paseka 124 Paseka 783 97 orsagpetr@volny.cz Olomoucký kraj
Jankusport Sokolská 28 Přerov 750 02 jankusport@email.cz Olomoucký kraj
Prime Sport Expert Zábřežská 66 Šumperk 787 01 prime@primesport.cz Olomoucký kraj

Zlínský kraj

SENZA Sport s.r.o. Hradišťská 1922 Staré Město 686 03 senzasport@centrum.cz Zlínský kraj
Vivat Sport U Apolla 89 Valašské Meziříčí 757 01 obchod@vivatsport.cz Zlínský kraj
Avex Ski Smetanova 2401 Zlín 760 01 ski@avex.cz Zlínský kraj
Net-market.cz Mostní 138 Zlín 760 01 info@net-market.cz Zlínský kraj
Ski Sport Hofman Jateční 543 Zlín 760 01 hofmanovi-zlin@volny.cz Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Sportcentrum Mikeš Okružní 13  Bruntál 792 01 info@sport-mikes.cz Moravskoslezský kraj
Trek Shop s.r.o. náměstí Svobody 48 Frýdek-Místek 738 01 info@trekshop.cz Moravskoslezský kraj
Bivak Sport Albrechtická 29 Krnov 794 01 bivak.sport@seznam.cz Moravskoslezský kraj
Kastov-SKI s.r.o. Ostravská 35 Opava - Komárov 747 70 kastan4@seznam.cz Moravskoslezský kraj
České Lyže.cz OC Závoří, Výškovická 3085/2 Ostrava-Zábřeh 700 30 info@ceskelyze.cz Moravskoslezský kraj